Artı Kart Başvuru Formu
Atık Sayacı
Artı Kart Başvuru Formu
Gönder

Daha Temiz bir Silivri için bu sayfadan yapacağınız Artı Kart başvurusu ile tarafınıza fiziki olarak bir kart teslim edilmeyecektir.
Sanal olarak üretilecek olan dijital kartınızın kart numarası ve şifresi tarafınıza SMS olarak bildirilecektir.
Atık teslimi ve alışverişleriniz için Artı Kartınızı sadece Silivri sınırları içerisinde kullanabilirsiniz. Atık tesliminde yetkililere kart numaranızı, market harcamalarınızda ise kart numaranızı veya cep telefon numaranızı söyleyerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Şifrenizi kimse ile paylaşmayınız.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

Kenti sağlıklı çevre ile buluşturan Belediyecilik Değerlerimiz doğrultusunda, Sıfır Atık Projesi kapsamında, EVlerde oluşan ambalaj atıklarının daha verimli bir şekilde geri dönüşüme kazandırılması amacıyla KAZANDIRAN ARTI KART başvurusu yapmaktasınız. Başvuruda bulunacağınız alanda belirteceğiniz kişisel verileriniz iletişim nedeninizle orantılı ve sınırlı bir şekilde, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun öngördüğü şartlarda işlenmektedir. Kişisel verileriniz ile ilgili sürece ve bu süreçte sahip olduğunuz haklara www.silivri.bel.tr internet adresimizde yer alan aydınlatma metninden ulaşabilirsiniz.
Sıfır Atık Bildirim Hattı
444 20 47

Atıklarınız ile ilgili tüm sorularınızın cevaplarını çağrı merkezimizden alabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır ©2022 T.C. Silivri Belediyesi Atık Yönetimi ve Çevre Portalı